,

Cafe Restoran Sistemi

Cafe Restoran Sistemi

CAFE RESTORAN SİSTEMİ

En karlı iş modellerinden birisi olan cafe sahibi olmayı amaçlıyor ve bu konuda neye sahip olmanız gerektiğini araştıyorsanız öncelikle günümüzde teknolojinin ne denli günlük hayata yerleştiğinin bilincine varmalısınız. Bu noktada işletmenize Cafe Restoran Sistemi kurulumu yaptırmak oldukça akıllıca bir tercih olacaktır. Bazı kişiler işletmem biraz daha büyüsün öyle bir sistem kurulumu yaptırırım şeklinde düşünür. İlerleyen dönemlerde kurduğunda hem geriye dönük verim kaybı, hem de çalışma sistemi uyum süreci sebebiyle maddi manevi zararlara uğramaktadır.

CAFE RESTORAN SİSTEMİ FAYDALARI

Restoran ve cafelerde kullanılan bu sistemler öncelikle garsonların üzerindeki iş yükünü hafifletir. Sipariş alımları esnasında yoğun saatlerde oldukça büyük karışıklıklar söz konusu olabilmektedir. Bu sizleri de farkında olmadan maddi manevi zararlara sürüklemektedir. Cafe Restoran Sistemi kullanımında ise hem personel sayısını daha da azaltabilir hem de var olan personellerinize bindirdiğiniz yükü azaltabilmektesiniz.  Hazır adisyon tabloları ile sipariş alma, hesap alma dönemleri artık sona erdi ve insanların gözünde bu tarz işlemleri hala kullanan işletmeler merdiven altı yerler olarak görülmekte ve ne kadar lezzetli olursa olsun bir süre sonra müşteri bulamamaktadır.  Cafe ve restorana giden insanlar beklemek istemez ve bekletilmeyi sevmez,  eski sistemlerle ise müşterilerinizi bekletmek zorundasınız çünkü tek tek sayım yapıp hesaplamalarla uğrşacaksınız ancak yazılım kullandığınız zaman hangi masa ne kadar ödemeli anında hesaplayabilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu yeni çağda insanlar gittikleri mekanlarda sadece kafa dinlemek, başka şeylerle meşgul olmamak isterler ancak siz insanları adisyon gibi ufak tefek işlemlerle uğraştırdığınız zaman siz hatta kendileri dahi farkında olmadan sizin işletmenizden soğumakta ve yeniden gelmeyi tercih etmemektedirler. Bu sebeplerden dolayı Cafe Restoran Sistemi kullanarak müşterilerinize hızlı bir hizmet verebilir. Onlara yük olmanın önüne geçebilirsiniz. Bunun devamlılığında göreceksiniz ki bir süre sonra artık siz hangi müşteriyi nereye oturtacağınızı düşünmeye başlayacaksınız. Zira işinizi de güzel bir biçimde yaptığınız sürece devamlı müşterileriniz sürekli olarak artacaktır.  Hem zamandan hem de maddi yükten kurtulmak adına geç olmadan sizler de sistem kurulumlarınızı yaptırmalısınız.

Cafe Restoran Sistemi